fbpx

O NAS

KILKA SŁÓW
O RESTAURACJI

Nasza Enoteka mieści się w zabytkowej kamienicy na Rynku Nowego Miasta – w samym sercu Warszawy. Jest to miejsce, w którym proponujemy polską kuchnię w pomysłowym wydaniu w połączeniu z winami sprowadzanymi z całego świata. Zależy nam na tym, aby wizyta w naszej restauracji była dla Państwa przeżyciem zarówno kulinarnym, jak i estetycznym. Niezwykle ważny jest dla nas dobry klimat, który tworzą oprawa wnętrz, widok za oknem, muzyka i przede wszystkim ludzie. 

KILKA SŁÓW O WŁAŚCICIELACH

Właściciele – Joanna i Kuba – traktują Enotekę jak dom. To tutaj spotykają się z córkami na kawę, a znajomych zapraszają na kolację. Najważniejsi dla nich są goście i ich dobre samopoczucie. Joanna jest florystką, dba o wystrój i piękne kwiaty, a Kuba chętnie dzieli się miłością do wina i smaków polskiej kuchni. Oboje uwielbiają celebrować chwilę i do tego samego zachęcają swoich gości.

KILKA SŁÓW O SZEFIE KUCHNI

MARCIN WIĘCEK

Kuchnia to jego żywioł i przede wszystkim pasja. To tu czuje się najlepiej. Dba o najmniejszy nawet detal. Jego dnia są intrygujące, piękne, a przede wszystkim pełne aromatów i smaków. Marcin osobiście spotyka się z dostawcami. Zawsze wybiera najlepszej jakości składniki i ze starannością dopracowuje każde danie, by wydobyć z niego powalającą głębię smaku. Ułożone przez niego Menu dla Enoteki to ciekawa podróż po kuchni europejskiej z akcentami kuchni świata. 

KILKA SŁÓW O CAŁYM ZESPOLE

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, profesjonaliści nastawieni na ciągły rozwój. Co jednak najważniejsze, wszyscy lubią siebie nawzajem i funkcjonują jak jedna wielka rodzina, a to przekłada się na dobrą energię w naszym lokalu. Cały zespół zadba o to, aby Wasza wizyta w Enotece była niezapomniana.