fbpx

Restauracja na wigilię firmową – Warszawa

restauracja na wigilię firmową warszawa Czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia obfituje w wiele spotkań wigilijnych – również tych odbywających się na gruncie zawodowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów biznesowych, Enoteka Warszawska przygotowała specjalną ofertę – organizację firmowej kolacji wigilijnej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kontakty między pracownikami oraz kadrą zarządzającą przekładają się na dobrą atmosferę w pracy, ale także na znacznie lepsze wykonywanie obowiązków. Dobre samopoczucie pracowników jest podstawą w każdej branży. Ceniąc sobie zadowolenie naszych klientów, proponujemy organizację bardzo klimatycznego spotkania w pięknie zaaranżowanym wnętrzu.

 

 

Restauracja na wigilię – oferta dopasowana do indywidualnych wymagań

 

Położony w samym centrum Warszawy lokal to idealna restauracja na wigilię zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Wigilia firmowa spędzona w naszym lokalu spełni oczekiwania wszystkich – nawet najbardziej wymagających klientów. Na życzenie możemy przygotować ją w formie bufetu lub kolacji zasiadanej. Wspólnie z szefem kuchni mogą Państwo ustalić dokładne menu. Oferujemy zarówno tradycyjne dania wigilijne, jak i ich nowoczesne odsłony.

Dodatkowo ten wyjątkowy wieczór może na Państwa życzenie uświetnić muzyka na żywo. Dzięki temu kolacja będzie jeszcze bardziej uroczystym wydarzeniem, przez co zapadnie
w pamięci uczestników na długi czas.

Enoteka Warszawska to nie tylko idealna restauracja na wigilię firmową. W ciągu całego roku dostępna jest oferta zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Mogą Państwo powierzyć nam organizację różnych spotkań i imprez firmowych związanych ze świętowaniem sukcesów, a także konferencji. Nasz lokal to także świetna restauracja na przyjęcie weselne, chrzciny i komunię.

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją przyjęcia w pięknym, klimatycznym wnętrzu, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy zarezerwują termin oraz ustalą wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia.