fbpx

Dlaczego warto zorganizować chrzciny dziecka poza domem?

restauracja na chrzciny warszawa Chrzciny dziecka są bez wątpienia bardzo ważną, rodzinną uroczystością, która wymaga właściwej oprawy. Przygotowanie przyjęcia w domu, choć z pewnością ma swoje plusy, jest dość czasochłonne i przede wszystkim – odbiera radość ze wspólnej celebracji. To jeden z powodów, dla których warto zorganizować go poza domem.

Chrzest dziecka jest bardzo ważnym wydarzeniem, na które zapraszamy często nie tylko najbliższych członków rodziny, ale także przyjaciół. Po spotkaniu w kościele nadchodzi czas na rodzinne świętowanie – przy dobrym obiedzie. Dlaczego warto imprezę tego typu przenieść do lokalu, zamiast organizować ją samemu?

Chrzest dziecka – przyjęcie poza domem jest okazją do wspólnej celebracji!

Chrzest jest początkiem nowej drogi życia dziecka, które od tego momentu jest pełnoprawnym członkiem kościoła. Rodzinne spotkanie z okazji przyjęcia sakramentu jest także doskonałym czasem dla wspólnej celebracji, dlatego też warto po spotkaniu w kościele zorganizować także małe przyjęcie obiadowe.

Organizując chrzciny we własnym zakresie na ogół jesteśmy skazani na długotrwałe przygotowania, które odbierają radość z celebracji. Tymczasem, gdy tego typu impreza odbywa się w restauracji, wspólnie z resztą członków rodziny i przyjaciół możemy cieszyć się z nowej drogi życia dziecka.

Dania dopasowane do najbardziej wysublimowanych gustów – czyli chrzciny dziecka poza domem

Dla każdego, kto organizuje przyjęcie, jednym z najtrudniejszych momentów jest właściwe przygotowanie menu. Decydując się na obiad z okazji chrztu chcemy zachwycić gości najbardziej wyszukanymi daniami, które nie tylko pasują do tej wyjątkowej okazji, ale przede wszystkim – będą smaczne.

Ich przygotowanie jest czasochłonne, wymaga także odpowiedniego sprzętu i przede wszystkim wiedzy. Niełatwo jest także przygotować obiad dla 20-30 osób w domowych warunkach. To właśnie kolejny powód, dla którego organizację tej wyjątkowej imprezy warto powierzyć profesjonalistom.

Podczas spotkania organizacyjnego warto opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, ale też i posłuchać rad menagera, który z pewnością bazując na swoim doświadczeniu doradzi, jakie dania sprawdzą się najlepiej oraz dopasuje całe menu także do indywidualnych potrzeb – uwzględniając przy tym diety bezmięsne czy alergie pokarmowe.

chrzciny dziecka poza domem – rozwiązanie idealne

Oszczędność czasu, jaka związana jest z przygotowaniami, a także samym przyjęciem to najważniejsze aspekty, które skłaniają do organizacji przyjęć poza domem. Istotna jest także ilość miejsca – jeśli na taką uroczystość zapraszamy wszystkich członków rodziny oraz przyjaciół, zmieszczenie ich przy rodzinnym stole może być nieco utrudnione. W przypadku chrzcin w restauracji możliwe jest wynajęcie całej Sali oraz połączenie ze sobą stołów tak, aby wzmocnić rodzinne więzy, tak ważne w tym wyjątkowym dniu.

Organizacja przyjęcia z okazji chrztu świętego poza domem ma zatem same plusy i można nazwać to rozwiązaniem idealnym! Jako rodzice z pewnością będziecie mieć czas by celebrować ten sakrament wraz ze swoim dzieckiem, a szef kuchni zadba o to, aby każdy posiłek zachwycił nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe.