fbpx

Restauracja na spotkanie firmowe – Warszawa

restauracja na imprezę firmową w Warszawie

Pragną Państwo zorganizować spotkanie biznesowe lub imprezę firmową w klimatycznym, sprawdzonym lokalu? Enoteka Warszawska to idealna restauracja na spotkanie firmowe – spełniające te dwa podstawowe wymagania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektóre spotkania biznesowe powinny odbywać się na neutralnym gruncie, w miejscu, gdzie liczy się odpowiedni klimat, ale i spokój. To wszystko zapewniamy Państwu w naszym lokalu. Zajmujemy się także organizacją większych spotkań firmowych. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja sukcesu i pełnego zadowolenia.
 

Jeden z najlepszych szefów w kuchni w Warszawie zaskoczy Państwa fantastycznie skomponowanym menu. Lokalne, sezonowe produkty sprawiają, że zadowolenie poczują nawet najbardziej wymagający smakosze. Wszystkie dania są z Państwem ustalane indywidualnie i mogą być dopasowane idealnie do charakteru uroczystości oraz oczekiwań uczestników wydarzenia. Istnieje także możliwość skorzystania z usług profesjonalnego sommeliera, który uświetni przyjęcie doskonale dobranymi trunkami rozpieszczającymi kubki smakowe.

 

Restauracja na imprezę firmową

 

Ważne wydarzenia z życia firmy zasługują na odpowiednią oprawę. Impreza firmowa bardzo często wpływa na relacje między pracownikami. Dzięki temu możliwe są swobodne rozmowy na prywatnym gruncie, które mogą przełożyć się na zdecydowanie lepszą atmosferę w miejscu pracy. Wiedzą o tym wszystkie większe firmy, które wybierają nasz lokal na tego typu spotkania.

Lokal jest świetnie zlokalizowany – w samym centrum Warszawy przy Rynku Nowego Miasta – dzięki czemu Państwa pracownicy, czy goście nie będą mieli problemu z dojazdem.

 

Restauracja na spotkanie biznesowe

 

Przedsiębiorców z terenu miasta Warszawa oraz okolicy zapraszamy na spotkania biznesowe do naszej restauracji. Enoteka Warszawska to przestrzeń, w której zapewniamy Państwu wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia spotkania biznesowego z kontrahentem, a nawet rozmowy kwalifikacyjnej. Jako restauracja na spotkanie biznesowe gwarantujemy profesjonalny serwis kelnerski, jednocześnie zapewniając dyskrecję. W zależności od potrzeb Klienta możemy obsłużyć kameralne spotkanie biznesowe przy lunchu lub większy event firmowy. Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie spotkań biznesowych oraz imprez firmowych sprawia, że bez trudu sprostamy każdemu wyzwaniu.

 

Enoteka Warszawska to także doskonała restauracja na konferencję oraz różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe: rocznice, chrzciny, komunie i wiele innych. W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu rezerwacji oraz wszelkich innych szczegółów, które sprawią, że przeżyją Państwo u nas niezapomniany czas.