fbpx

Restauracja na konferencję – Warszawa

restauracja na konferencję warszawa Enoteka Warszawska zlokalizowana w samym centrum miasta to doskonałe miejsce na organizację konferencji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi pracownicy są specjalistami w zakresie obsługi tego rodzaju eventów. Dobra restauracja na konferencję to jednak nie tylko odpowiednia lokalizacja, ale przede wszystkim doskonałe zaplecze techniczne, które wpływa na profesjonalny odbiór wydarzenia przez jego uczestników.

W trakcie konferencji możemy zaproponować przerwę kawową, przekąski lub serwowanie posiłków. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami nasz szef kuchni może przygotować na tę okazję specjalne menu. Tradycyjne dania przyrządzone ze świeżych, sezonowych produktów, podane w nowoczesnej odsłonie mogą być jedną z atrakcji wydarzenia.

Enoteka Warszawska to idealna restauracja na konferencję wybierana przez firmy, które cenią sobie dobrą jakość usług i prestiż. Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane
w naszym lokalu eventy spełniały wszelkie wymagania klientów. Jest to możliwe między innymi dzięki dodatkowym atrakcjom, które wynikają ze współpracy z najlepszymi, lokalnymi przedstawicielami różnych branż. W trakcie konferencji możemy udekorować salę kwiatami. W ramach podziękowania dla uczestników konferencji istnieje możliwość organizacji bankietu lub uroczystej kolacji, która zostanie uświetniona muzyką na żywo. Współpracujemy także z najlepszymi cukierniami, dzięki czemu mogą Państwo zamówić specjalne prezenty dla uczestników spotkania – słodkie, personalizowane ciasteczka, które są bardzo popularną formą podziękowania za wspólnie spędzony czas.

 

 

Restauracja na konferencję i nie tylko

 

Klientów biznesowych może zainteresować także oferta związana z możliwością organizacji kameralnego spotkania firmowego. Jest to coraz chętniej wybierana opcja przez firmy, którym zależy na negocjacjach w spokojnym, zaufanym miejscu. Enoteka Warszawska to również idealna restauracja na wigilię firmową, czy zorganizowanie rodzinnego przyjęcia okolicznościowego. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i oczekiwania naszych klientów.