fbpx

Restauracja na przyjęcia okolicznościowe

 

przyjęcie okolicznościowe w restauracji Enoteka W naszym życiu prywatnym i zawodowym jest wiele okazji wartych celebracji i uświetnienia. Enoteka Warszawska oferuje elegancką, a zarazem profesjonalną oprawę uroczystości rodzinnych i firmowych. Obsługujemy przyjęcia na 30 osób realizowane w formie zasiadanej, wraz z możliwością udostępnienia Gościom parkietu, co sprawia, że nasza restauracja to idealne miejsce na małe wesele. Obok uroczystości tanecznych nasza restauracja na przyjęcia okolicznościowe zapewnia także kompleksową obsługę uroczystych obiadów i kolacji, takich jak wigilie firmowe czy kolacje z okazji rocznicy ślubu.

 

Niezależnie od tego, jakiej uroczystości oprawę nam powierzysz możesz mieć pewność, że przyjęcie na 30 osób zorganizujemy w taki sposób, żeby każdy z zaproszonych gości czuł się wyjątkowo. Zadbamy o odpowiednią dekorację sali oraz przybranie stołów, zapewnimy wykwintne menu na bazie świeżych sezonowych produktów oraz profesjonalny serwis kelnerski. A wszystko to w przestrzeni gwarantującej Państwu swobodę oraz prywatność.

 

Przyjęcie na 30 osób – Warszawa i okolice

 

Znalezienie sali na 30 osób na terenie miasta Warszawa lub w najbliższej okolicy bywa bardzo trudne. W Enotece Warszawskiej sala bankietowa na przyjęcie na 30 osób pozostaje do Państwa stałej dyspozycji – niezależnie od sezonu czy dnia tygodnia. To sprawia, że jesteśmy wprost wymarzoną restauracją na chrzciny i komunie, ale również uroczystości mniej wystawne. Z prawdziwą przyjemnością obsługujemy urodziny i imieniny, spotkania rodzinne oraz jubileusze zawodowe. W naszych wnętrzach można zorganizować kameralny bankiet z okazji wydania książki lub pożegnalną kolację dla przyjaciół przed wyjazdem za granicę. Możliwości jest naprawdę wiele, a nasze doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne pozwalają nam jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania Klientów.

 

Osoby poszukujące restauracji na przyjęcie okolicznościowe lub dogodnego miejsca na organizację dowolnego przyjęcia na 30 osób zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Dla klientów prywatnych przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług – obsługujemy chrzciny, roczki i komunie, a także urodziny, imieniny, małe wesela i rocznice ślubu. W naszych wnętrzach można również zorganizować profesjonalną konsolidację. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy profesjonalne usługi związane z obsługą spotkań biznesowych, konferencji, niewielkich eventów firmowych i branżowych oraz wspomnianych wcześniej wigilii firmowych.

 

Przyjęcia rodzinne

 

Przyjęcie rodzinne w enotece warszawskiej to świetna okazja do spotkania i spędzenia czasu w gronie najbliższych. Można u nas skosztować wyśmienitych dań kuchni polskiej i międzynarodowej oraz spróbować najlepszych, dobranych przez sommeliera win. Atmosfera jest bardzo kameralna i przyjazna, co sprawia, że organizowane u nas spotkania rodzinne zawsze są udane i miłe dla wszystkich uczestników. Dodatkowym atutem enoteki jest jej elegancki wystrój oraz profesjonalna obsługa, która dba o każdy szczegół i zawsze służy pomocą w doborze dań i napojów. Przyjęcie rodzinne w enotece warszawskiej to niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkim uczestnikom. Serdecznie zapraszamy!